Elektrik Express

30.11.2018

Pelsan Elektrik MalzemeleriModern kurumların binalarındaki güvenliğin sağlanabilmesi için birtakım güvenlik işaretlerinin kullanılması elzemdir. Mevzuata uygun aydınlatma ve armatürlerin temin edilerek, acil çıkış kapılarının işaret edilmesi lazımdır. Özellikle yangın ve benzeri afet durumlarında elektrik enerjisinin kesilmesi sonucunda koridorların karanlığa gömülmesi nedeniyle temin edilen acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri ürünlerinin fark edilebilir olması lazımdır. Dolayısıyla imal edilen ürünlerin zorlu şartlara uygun olması gerekiyor. Bu konuda Pelsan tarafından üretilen ve piyasaya sunulan armatür sistemleri tercih edilebilir.

Birinci sınıf kaliteli üretim modeli…

Pelsan, yönlendirme ve acil çıkış gibi aparatların imalatını yaptığı gibi, sokak ve cadde aydınlatma sistemlerinin üretimini de yerine getiriyor. Markanın üretim süreçlerinde temin ettiği kaliteli hammadde nedeniyle elde edilen ürünün kalitesi oldukça yüksektir. Özellikle sokak ve caddelerdeki değişen hava koşulları ve aydınlatma sistemlerine verilmek istenilen zararlardan dolayı kaliteli olması daha da ehemmiyet arz ediyor. Pelsan, değişen hava koşulları ve zarar verici dış etkenlere dayanıklı sokak armatür ürünleri imal ediyor. Değişik ihtiyaçlara göre tasarlanan ve imal edilen armatür modellerinin park, bahçe, sokak ve caddede kullanılabilmeleri mümkündür.

Değişik sensör sistemleri imalatı yapan Pelsan, ürünlerinin az enerjiyle yüksek verimlilik sağlamasına odaklanıyor. Bu nedenle elektrik malzemesi imal eden markalar arasında önemli bir konumda yer alıyor. Üretim kalitesine, modeline ve piyasa ihtiyaçlarına dikkat edilmesi markanın ön plana çıkmasını sağlayan etmenlerden bazılarıdır. Elektrik malzemesi almadan önce markanın kalite standartların bilinmesi önemlidir. Aksi durumunda satın alınacak malzemenin kısa süre sonra bozulması veya satın alınan üründen beklenilen performansın elde edilebilmesi mümkün değildir.

Uygun fiyatlar…

Birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılarak elde edilmesi icap eden elektrik malzemelerinin uygun fiyatla pazarlanması da gerekiyor. Piyasa fiyatlarından oldukça yüksek ücretlendirmeyle müşterilere sunulan ürünler kabul görmeyebilir. Bu durum müşterilerin hem ucuz hem de kalitesiz ürünlere rağbet göstermelerine neden olabilir. Pelsan, ürettiği kaliteli ürünlerin en uygun fiyatlardan satışa sunulmasını sağlayarak, avantajlı hale geliyor.

Elektrik Express, Pelsan markasının tüm ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Marka tarafından piyasaya sunulan ürünlere hızlı ve güvenli şekilde ulaşmak için www.elektrikexpress.com.tr adresini kullanabilirsiniz.