Elektrik Express

6.08.2018

​Legrand Elektrik MalzemeleriElektrik malzemeleri üretimi konusunda uzmanlaşan markalardan birisi, Legrand markasıdır. Özellikle evin küçük üyelerinin elektrik akımından korunmasına yönelik imal ettiği uzatma kablolu ve normal prizleriyle oldukça dikkat çekici ürünleri vardır. Kaçak akımları kesme, korumalı prizler ve sigorta ürünleri gibi çeşitli ürün gruplarına sahiptir. Elektrik Express tarafından Legrand markasının en çok talep edilen ürünleri satışa sunuluyor.

Çocuk korumalı topraklı prizler

Prizler yetişkinler için çok fazla risk oluşturmaz. Ancak henüz etrafını keşfetme ve tanıma içerisinde olan bir çocuk için prizler en tehlikeli araçlardır. Bunların önlenmesi için imal edilen prizlerin korumaları olmaları çok önemlidir. Bu anlamda Legrand çocuk korumalı priz ürünleri tasarlıyor. Anne ve babaların çocuklarının başlarında bulunma ihtimali her zaman için mümkün olmayabilir. Oldukça hareketli olan çocukların bir anda prize saldırmaları ve parmaklarını prizden içeriye sokabilme ihtimali yüksektir. Böyle bir senaryonun söz konusu olmaması veya olması halinde risk oluşmaması açısından korumalı priz modelleri tedarik edilebilir.
Legrand tarafından imal edilen çocuk korumalı priz modelleri, özellikle anaokul, ilkokul veya kreş gibi yerlerde kullanılması icap eden priz modelleridir. Böylece herhangi bir kazanın yaşanmasının önüne geçilebilir. Klasik tarzda priz veya uzatma kablolu adaptörlerin kullanımı doğru değildir. Gerek kreş gibi eğitim noktalarında ve gerekse evinde yeni doğan çocukların yer aldığı konutlarda Legrand elektrik malzemeleri tercih edilebilir.
Legrand elektrik malzemeleri

Legrand denilince akla birden fazla elektrik ürün grubu gelebilir. Bunlar içerisinde öne çıkan çeşitli ürünler var. En önemlilerinden birisi, ana akımdaki kaçaklar sırasında oluşacak riskleri ortadan kaldıran ana akım kaçak önleme rölesidir. Yine birinci sınıf malzemeden imal edilen ve üstün standartlarda satışa sunulan sigorta anahtarları da önde gelen ürünler arasındadır. Ev, otel, okul, kreş, hastane ve daha birçok yer için kullanılabilecek standartlara sahip elektrik malzemeleri imalatı yapan Legrand, ürün portföyünü zenginleştirmeye devam ediyor.

Orijinal Legrand elektrik malzemeleri satın almak için Elektrik Express sitesini kullanabilirsiniz. Bayiliğini yapan marka olarak Legrand markasının tüm ürünlerini sizlere ulaştırıyoruz. Sipariş vermek için www.elektrikexpress.com.tr sitesinden Legrand sayfasına erişebilirsiniz.