Elektrik Express

6.08.2018

Viko Elektrik Malzemeleri SatışıElektriğin icat edilmesiyle hayatımıza giren teknolojilerin daha pratik bir yaşam kültürü oluşturduğunu ifade edebiliriz. Ancak her gelen yeniliğin bir de olumsuz etkisi var. Olumsuzların başında elektrik akımına kapılmak geliyor. Bu durum elektrikli cihazların fişlerinin takıldığı priz ve diğer aparatların güvenli olmasıyla çözülebilir bir olumsuzluktur. Kaçakların önlenmesi, elektrik akımının insanlar için tehdit oluşturmaması açısından tercih edilen priz, uzatma kablosu ve şaltlar gibi gereçlerin birinci sınıf standartlarda olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Elektrikle çalışan cihazların fişlerinin takıldığı priz ve uzatma kabloları gibi aparatların güvenlik prosedürüne uygun imal edilmeleri tehlikeleri sıfıra indiriyor.

Viko Anahtarlı Prizler

Elektrik malzemeleri üretimi hususundaki uzmanlık ve profesyonellikle markalaşan Viko, birinci sınıf priz imaları yapan markalar arasında yer alıyor. 

Viko anahtar priz serileri ve her ihtiyaca uygun tasarlanan diğer priz sınıfındaki ürünleri güvenlik açısından ideal bir kullanım imkanı sunuyor. Topraklı ve anahtar sistemine sahip olan uzatma kablolarını tercih ederek elektrikli araçlarınızın fişlerini uzun süre prizde takılı bırakabilirsiniz. Anahtarlı sistemler, güvenlik için elektrikli araçların fişlerinin sökülmesini ve lazım olduklarında yeniden takılması zahmetini ortadan kaldırıyor. Prize elektrik akımını kesen anahtarın açılıp kapatılması, güvenlik için yeterli oluyor.


Viko Grup priz ve aksesuarlar çeşitlilik açısından en zengin grubu ifade ediyor. her ihtiyaca uygun priz modellerinin ve serilerinin yer olduğu ürün gruplarında ev veya işyeri için değişik tip veya modelde priz tedarik edebilmek mümkündür. Viko, priz tasarımlarına da dikkat ediyor. Özellikle evde kullanmak üzere imal edilen prizlerin ve diğer elektrikli malzeme ürünlerinin dekoratif olmasına önem gösteriyor. Ev dekorasyonunu zenginleştiren veya evin modern dekorasyon ahengi içerisinde estetiği bozmayan kalıp ve modellerde imal ediliyor. 

Viko sigorta kutuları ve şalt malzemeleri için de aynı şeyin söylenebilmesi mümkündür. İşyerleri ve fabrika gibi yerlerin sigorta kutuları klasik tarzda imal ediliyor. Ancak ev için lazım olan modellerde daha estetik kaygılarla hareket ediliyor. Ancak Viko için öncelik; doğru malzeme ve kaliteli üretimdir. Viko markasının orijinal ürünlerini tedarik edebilmek için www.elektrikexpress.com.tr sitesi üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.